Agnieszka Radwańska- tu jest niemożliwa gra z kontry jaką najbardziej lubię

tenis

Pod hasłem nawierzchni upłynęła konferencja prasowa Agnieszki Radwańskiej po niespodziewanej porażce ze Swietłaną Kuzniecową 4:6, 6:2, 2:6. – Planowało być trochę szybciej – żaliła się pierwsza polska rakieta, która stwierdziła, iż dla tenisistek działających z kontry kiedy ona gra na tak wolnym korcie jest łatwo niemożliwa.Żal, iż się nie udało, tymże szczególnie że zatem był wystarczająco ważny element. Oczywiście, robiłam, co w mojej mocy. Mecz zawierał bardzo wzlotów oraz upadków. Żal końcówki. Ona odpowiednio występowała w ważnych elementach. Obecne stanowiło kluczem do sukcesu. Chyba Swietłana lepiej radziła z obecną drogą – zaczęła swoją wypowiedź Radwańska, co sprawiłoby falę badań na punkt tego, kto zdecydował o tym, że kort był taki, oraz nie inny.Wybór nawierzchni był w gestii organizatora, przecież w konkursie Radwańskiej z Kuzniecową trudno stanowiło nie oprzeć się wrażeniu, że warunki bardziej odpowiadały rosyjskiej drugiej rakiecie.

– Planowało być kilkoro szybciej. Rozumiem, iż kładąc drogę na indywidualny turniej, wciąż ona będzie wolniejsza. Jest mocno, bo toż nie jest częsty hardcourt. Ta piłka po koźle nie idzie, i iż ja jestem zawodniczką, która przede każdym lubi chodzić z kontry, tutaj jest więc po prostu ciężkie, praktycznie niemożliwe – broniła się Radwańska.

– Swietłana najlepiej zabawa na podłogi, a więc mało taką nawierzchnię przypomina. Jeśli należy o konsultacje, to owszem były, z trenerem, z osobami. Byliśmy za dużą nawierzchnią, nawet nie wspominając o tym, kto będzie pracowałeś – podkreślała Radwańska.Mimo utraty elementu w żyć prawdopodobnie najważniejszym spotkaniu Agnieszka Radwańska nie przestaje myśleć w współczesne, iż ćwierćfinał Pucharu Integracji z Rosjankami jest jeszcze do skorzystania.

– Wtedy jest sport. Zanim nie przegramy trzech punktów, czyli ponad dwóch, więc tenże konkurs jest znacznie do wygrania. Zawsze trzeba walczyć do ostatniej piłki – zapowiedziała liderka polskiej reprezentacji.

Możliwość komentowania jest wyłączona.