Apel Radwańskiej o zwolnienie kapitana

tenis

Tomasz Wiktorowski powinien odpowiedzieć posadą za porażkę polskich tenisistek z Rosją? Tak myśli ojciec sióstr Radwańskich. Kapitan żeńskiej kadry odpowiada jednak, że do odejścia potrafią go zmusić tylko władze PZT lub też zawodniczki.
Polskie tenisistki nie zdobyły nawet celu w konkursu Pucharu Federacji z Rosją. Teraz nasze reprezentantki chcąc utrzymać się w Strukturze Światowej będą potrzebowały ograć na domowym terenie Szwajcarki. Kto wtedy będzie przeprowadzał Agnieszkę Radwańską oraz fabrykę?
W serwisie „Polska The Times” głos zabrał ojciec najlepszej polskiej tenisistki. Robert Radwański nie ma wątpliwości, że w grupie Biało-Czerwonych pomocna jest nowość w ról podziękowania za pomoc Tomaszowi Wiktorowskiemu.
– Po takim meczu powinno się zwolnić kapitana drużyny, a to innego dnia – mówi Radwański w „Nasza The Times”.
Na ostatnie wprawdzie się nie zanosi, ponieważ kapitan kadry, oraz ponadto trener Radwańskiej, nie zamierza odchodzić. Przyznał, że zwolnić go umie tylko Polski Związek Tenisowy, czy same zawodniczki. Również na jedno, kiedy oraz nowe na razie się nie zanosi.
Dla miłośników tenisa konflikt między Radwańskim, a Wiktorowski nie jest jak innym. Wszystko zaczęło się, gdy ojciec przestał być trenerem Agnieszki Radwańskiej. Od wielu miesięcy zachęca do córki, by zmieniła szkoleniowca, bo pod okiem obecnego zatrzymuje się w ciągu.

Możliwość komentowania jest wyłączona.