Co słychać w boksie?

box

Łukasz Kubot zgarnął pełną pulę w Australii czym naprawdę wynagrodził nam wszystkie niepowodzenia Polaków. W efekcie jego upór, jego doskonały umysł oraz przystąpienie do pracy dały odpowiedni efekt. Miejmy okazję, że polski tenisista zrobi teraz wszystko by również w singlu przełamać kolejne bariery. Oraz iż jego przypadek, podniesie na duchu resztę naszych reprezentantów.
– Natomiast zatem na pewno przyczyniło się Agnieszce Radwańskiej. Oj, bolała porażka z Cibulkovą, bolała. Tym całkowicie jednak, obok smutku oraz rozczarowania, odnalazło się mieszkanie na zrozumienie. Także kiedy zatem my Polacy tworzymy w stylu, wielka zabawa z względu pokonania kogoś służącego nam na nerwy, mocno stłumiła negatywne emocje ;-). Jeszcze więcej sportu a na 100% uda się kiedyś przetrzymać do końca. Miejmy możliwość. Tym szczególnie, iż właśnie dostaliśmy potwierdzenie tezy, która inspirowała się na nauka już z dłuższego okresu. Mianowicie: Agnieszka zmieniła swoją grę. Dziś lepiej radzi sobie z zawodniczkami, z jakimi dotąd nie miała najmniejszych szans, czyli Williams, Li oraz Azarenką, i gorzej działa z tenisistkami (m.in. Cibulkova), z którymi też nie tak dawno nie przegrałaby żyć prawdopodobnie nawet seta. Szkoda, że nie da się tego jakoś wycelować w dobry środek. Żyć że pomoże jej w współczesnym Jerzy Janowicz?…
– Też jak połfinałowa porażka Agnieszki, zabolały przegrane spotkania Polaków na Mistrzostwach Piłkarzy Ręcznych. Kiedy postrzegało się na różne ekipy, nie możliwość było odejść od przekonania, iż nasza reprezentacja posiadała w dłoniach wszystkie karty by zmierzyć się w finale z Francją. Odpadli przedwcześnie na polską odpowiedzialność. Albo ktoś jeszcze, oglądając większość spotkań, ma doświadczenie, iż właśnie nasi przyjaciele mają seryjne problemy z projektami z bliska/daleka/boku/środka itd…? Czy tylko nasi potrafią spieprzyć wszystko, co płaci się istnieć już wygrane? Być prawdopodobnie. Na może jednak jako jedyni nie potrafią połączyć świetnej gry w ataku z wyśmienitymi interwencjami w obronie jednocześnie. My toż pewni wybrakowani pojechaliśmy na ten turniej. Było albo jedno bądź drugie. Na medal potrzeba że czegoś dużo. Na jednym Wyszomirskim (zbyt kilku go istniałoby) i Lijewskim nie pojedziemy. Też nie.
PS: Naszą największą gwiazdą, podnoszącą poziom cukru we natury podczas relacji z mistrzostw oraz właśnie był komentator! Pan Szpak powinien się powoli albo wręcz migiem) zwijać ze przygotowania oraz osiągnąć miejsce swoim młodszym kolegom.
Klimek Murańka lamentuje z względu nie zabrania go na Igrzyska Olimpijskie. O ile jego załamanie spowodowane spuszczeniem w kiblu jego sportowych marzeń, można usłyszeć o tyle już całe jego użycie, wymuszenie na trenerze poczucia odpowiedzialności i całą reakcję otoczenia, ciężko przetrawić.
To Odcień jest trenerem, kiedy się okazuje najlepszym polskim szkoleniowcem wśród wszystkich wiedz. Zrobił nam chłop drużynę na medal, zrobił nam Mistrza Świata i nowych młodych zwycięzców . Nie uznaje względu na obecny element wcinać się do jego wady. Koniec skutków wtedy on zbyt nie odpowie. Klimek owszem, jest wielki. Mógłby nieco na IO osiągnąć gdy… nie planowałem być właśnie rezerwowym. Że nikt nie ma złudzeń, że Kubacki, czy Murańka, żebym był na jego znaczeniu, wygryźliby ze sklepu Stocha, Kota, Żyłę i Ziobro? Na doba dzisiejszy takich ewentualności nie ma. Może już na treningach coś się zmieni ale możliwości na ostatnie są niewielkie. Kubacki jedzie a do Soczi jako obserwator. I wyłącznie tyle. Ot, taka wycieczka krajoznawcza. Na co to komu ta wszystka afera? Klimkowi prawdopodobnie ona jedynie zaszkodzić…
– Szpilka w rezultacie dojechał do Posiadaj na grę oraz dziś… można żałować, iż nie zachowano go na przeszkody po raz kolejny. Dostał po głowie na końcu mocno żebym mieć okazję, iż zapozna się w spokoju boksować jak zawodowiec. Bez gardy w ringu się jednak nie przeżyje. Może do następnej walki uda mu się coś zrobić. Może talent i chęć przerobi na efektowne i efektywne zwycięstwa…
– Polska piłka w żałobie. Pechowo posypała nam się pomoc na kilka miesięcy przed Mundialem w Brazylii. Tfu… Przecież nas tam nie będzie! Kuba ma zatem czas by w porządku, bez stresu, wyleczyć kolano. 6 miesięcy, dokładnie tyle potrwa jego gra o powrót na boisko. Miejmy możliwość, iż wróci jeszcze silniejszy…W końcu zarówno Borussia kiedy oraz swoja reprezentacja muszą tego pana na murawie. Drugiego takiego nie ma!

Możliwość komentowania jest wyłączona.