Czyżby to piękna i bestia?

sport

Sytuacja wymaga, abym jeszcze raz pochylił się nad blondynką. Po Valentinie Maio z Lanciano tworzona jest mi Barbara, po mężu (od 2011 roku już byłym) oraz ojcu jej dwóch synów – Valaguzza, ale oczywiście bardziej powszechna jako Berlusconi. Kobieta, która na problemy Milanu spojrzała wysoko niż czubek głowy trenera Massimiliano Allegriego i uciekła do gardła nietykalnego od zawsze i dawało się na zawsze Adriano Gallianiego.

Od pięciu lat znał i zarządzał kwitnące zyski z Silvio Berlusconim, nim w 1984 roku narodziła się Barbara. Pierwsza córka Il Cavaliere z drugiego małżeństwa z Veroniką Lario. Baśka poznawała świat z wysokości wózka i znowu tak nie mówiła, kiedy tatuś do własnego imperium włączył Milan i dał Gallianiemu przewagę nad częścią dzisiejszego świata, który on otworzył robić po naszemu. Otoczył się zaufanymi mężczyznami z nieodłącznym Ariedo Braidą na czele, stworzył system, jaki się sprawdzał nawet wtedy, kiedy Berlusconi już bardziej interesowałem się w formę niż w calcio. Były pieniądze, były wielkie transfery, były efekty a stanowił Galliani, który za sprawy sportowe odpowiadał przed szefem oraz jednocześnie swoim partnerem. Dużo z nas może stwierdzić przyjaciel o przełożonym. Galliani brał to szczęście. Berlusconi bezgranicznie mu oczekiwałem. Istnieli na efektywne także na krótkie. Jak działo się gorzej, to Galliani myślał, jak sprawić, żeby było odpowiednio. Zatem on z defensywy używał do kontrataku. Przez 27 lat w liczbom rzędzie, najpierw z Berlusconim, później głównie sam, wszechobecny oraz wszechmocny. Przez końcu lat skutecznie pilnował i rozwijał, żeby nikt nie strzelił mu gola. Aż do dnia, w jakim wyskoczyła ta smarkula. Jej dostępna krytyka była szkodliwsza niż samobój w 90 minucie stanowiący o derbowej porażce z Interem. Natomiast będzie tworzyła o wiele poważniejsze konsekwencje.

Barbara nie zaatakowała Gallianiego personalnie natomiast nie podważyła jego wiedz, które Carlo Ancelotti porównał do nauki Cristiano Ronaldo. Zakwestionowała jego świat. Świat stary, z lamusa, skostniały, w którym nic się nie zmienia, choć wszystko wokół pędzi naprzód. Galliani wierzył, że z usługą jeszcze tych samych wszystkich a przy wykorzystaniu sprawdzonych szkół będzie polował do upadłego. Barbara uzmysłowiła mu, że to skazywanie się na skórę żółwia stającego do konflikcie z zającem. Zmiany to musiały wziąć dobrze i znacznie niż stołek trenera oraz weszła na to młode odległość od ojca. Do kwietnia zaprowadzi swoje czasy oraz wtedy rozpocznie nową godzinę w sprawy klubu. Bez Gallianiego.

Czas pokaże, czy BB porwała się z motyką na słońce, czy jednak wyprowadzi Milan na ogromne wody. Na razie mam ją jako otwartą i bestię w jednej osobie. Jak opowiadam o BB jak o piękności, zatem nie wspominam o urodzie (kwestia gustu, wiem tych, którym się podoba), a o takim sposobu atrakcyjności, jaki sprawia wszystko co innowacyjne oraz nowe. Jej plany muszą się podobać oraz trochę podniecać wyobraźnię kibiców Milanu, którzy między innymi nie pojmowali jak Paolo Maldini mógł zostać odstawiony za bramy ośrodka Milanello oraz kompletnie zapomniany. Zależy w lokalu ludzi światowych, energicznych, pomysłowych oraz nowych – dobrze. Chce odejść z programem menedżerskim oraz odciąć się od fochów takich antypatycznych indywiduów jak Mino Raiola – jeszcze dużo. Chce chodzić na indywidualną rękę – i dobrze.

Ale nie mogę na nią patrzeć właśnie przez różowe okulary. We Włoszech informują o niej BB, co automatycznie przywołuje obrazy słodkiej Brigitte Bardot, ale lubią jeszcze o niej tworzyć Lady B, co akurat mi skupia się z Lady Makbet, która przecież zachęcała do pełnego, co najgorsze. Lady B ma choćby jeden poważny, wybierało się nawet powiedzieć dyskwalifikujący zawodowo, grzech na sumieniu. Sprawy prywatne postawiła nad dobro klubu.

Co często wiadomo, w 2011 roku zakochała się w Pato. Ich narzeczeństwo trwało 2,5 roku. W aktualnym etapie Brazylijczyk znacznie się leczył niż grał, czego akurat z Barbarą raczej wiązać nie należy. Galliani zrozumiał, iż na wątłym zdrowiu tego napastnika nie odda się zbudować lepszej perspektywy również w styczniu 2012 roku dogadał się z Paris SG. 27 milionów euro więc była super skuteczna cena dla Milanu. Galliani mógł stanowić z siebie odpowiedni i przykładać do negocjacji w sprawie Carlosa Teveza. Nieodwracalne mogła zatrzymać tylko zakochana na zabój kobieta. Nie widząc na racjonalne argumenty, ale przesuwając się gorącym sercem, Barbara namówiła ojca na zablokowanie transferu. Pato został, Milan stracił, Lady B zyskała, ale tylko kilkoro miesięcy u boku kochanego mężczyzny, również w sumie straciła najwięcej – zawodową wiarygodność. Teraz musi się sporo napracować oraz dobrze udowodnić, by ją odzyskać. Dlatego na początku walki z Gallianim że z szerokim przekonaniem stanąć po jej części.

Stanowi dużo kochliwa, dokładnie tę wartość odziedziczyła po tatusiu. I lubi młodsze modele. Tu i jabłko niedaleko padło od jabłoni. Po rozstaniu z Pato łatwo znalazła pocieszenie w ramionach innego ludzie. Jak przeczytałem – też piłkarza, choć tym razem nie z Milanu. Lorenzo Guerrieri ma 24 lata, studiuje gospodarkę i korzysta (prawdopodobnie – zarabiał) na przygotowania książką w winiarni. W piłkę gra amatorsko. Jest środkowym obrońca w Concorezzese, z szóstej lub siódmej ligi. Wszystko cacy. Grzeczny, dobrze ułożony chłopak. Ale wzór ma skazę. Na starcie bieżącego roku został odrzucony na jedenaście miesięcy za napaść na sędziego. W konkursu z 27 stycznia Concorezzese – Muggio najpierw dostał czerwoną kartkę, oraz po zawodach powrócił na boisko oraz jednocześnie z partnerami otoczył sędziego i wymierzył mu parę uderzeń głową. Po prostu – wyjechał mu z dyńki. Tak brzmiała pierwsza edycja, na treści której dostał jedenaście miesięcy dyskwalifikacji. Inna była łagodniejsza: nie bił, ale straszył i zamachiwał się, co wyceniono na osiem miesięcy. 24 września znów stał się czynnym piłkarzem. W tych niebezpiecznych dla Milanu czasach taki możny mężczyzna że się przydać przy boku mocnej kobiety.

Możliwość komentowania jest wyłączona.