Dwóch siatkarzy Karpat Krosno nie żyje

siatkówka

Dwóch siatkarzy II-ligowych Karpat Krosno, Dariusz Zborowski i Kamil Maj, zginęło w piątek na autostradzie A4 w stronach Brzeska, w okolice Mokrzyska. Podróżowało wraz z nimi kolejnych dwóch zawodników z Krosna oraz indywidualna zawodniczka, ludzie są poważnie ranni – przekazał portal krosno24.pl.
Samochód, którym prowadzili poszkodowani, uderzył z wielką miarą w granicę na ulicy. W skutku wypadku dwie osoby zginęły, a trzy pozostałe zostały ranne, w tym sama ciężko. Została przetransportowana śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala w Krakowie – przekazała brzeska policja, cytowana przez krosno24.pl. Z reklam portalu wynika, że pokrzywdzeni zostali Bartosz Wojtal, Krystian Lisowski oraz Joanna Prokop.
– Po wieczornym treningu wyjechali do domów – przekazał Jakub Heimroth, trener męskiej drużyny Karpat Krosno. Obydwie drużyny, męska i żeńska, miały już przestrzeń w grach.

Jak ustaliło radio RDN, do zdarzenia doszło około godziny 21:30 w piątkowy wieczór. Z pewnych przyczyn samochód dachował, dwóch poszkodowanych odnalazło się poza pojazdem, trójka uwięziona była w. Ruch na opcji został zatrzymany w obu kierunkach, utrudnienia szły do 2:00 nad ranem.

Możliwość komentowania jest wyłączona.