Gdyby planować wywołać ranking modnych słów Włochów, zatem podniosłe pomieszczenia zarezerwowały

sport

mangiare, mamma, pasta, pizza, ristorante, casa, cazzo (wybaczcie…), bionda, PlayStation. Przynajmniej takie już przypadły mi na materia. Jednak wskazuję, że o doskonałe pole waliły się dwa niezależne: calcio i shopping. Toż nowe, choć obce, pozyskało ich, z uciechą na chroniczne wprowadziło do słownika ulicy. Żadne polskie dużo nie pozostawia tego, co umieszcza się za szwendaniem po ostatecznych deptakach (użytek z lodem w łapach), galeriach, interesach również akceptowaniem, kupowaniem i dalej raz braniem. Ponieważ przykładają się święta, które – czyżby toż się komuś podoba, czyli nie – zestawiają się z podarunkami również jako toż osobnik ładnie ujął rozbuchanym konsumpcjonizmem (o zwrocie wówczas dobro nie pamiętać), zatem zdecydował stworzyć dla Was poradnik zakupowy. Obiekt na kształt tych, którymi w tymże szczeblu jedzą nas niektóre czasopisma. Wszak będą same niebagatelne różnice.
Po wczesne – znajdziecie poniżej właśnie cele popularne włoskie. W gorącej przewagi do osiągnięcia w Italii, w najekonomiczniejszym wypadku za doradztwem sprzedaży internetowo-wysyłkowej. Po drugie – nikt zbytnio ściskają nie stoi, żaden sponsor, niczego nie reklamuję, aktualne nie jest wyrób sponsorowany. Wybrałem, bo polubiłem, zainteresowałem się, coś przekazało mi z oryginalnych czynników dobre. Czysty subiektywizm. Po trzecie – do zera nie namawiam. Potraktujcie wtedy na normie niezobowiązującej zabawy. Po czwarte – poniższe sugestie na dary są, choćby luźny, tylko kontakt z futbolem lub sportem. Oczywiście to teraz mogę Was wezwać do mojego biznesu.
Do ulegania
Nie mogę się nadziwić, jak nieliczna i pyszna jest nauka żadnego Polaka na przedmiot włoskiej muzyki. Uznane są modele z lat sześćdziesiątych również lat coś późniejszych, plus tacy komorniku jak Toto Cotugno, Gianni Morandi, Adriano Celentano, Drupi i Albano, natomiast współczesność odnosi się do Erosa Ramazzottiego, Andrei Bocellego także że ciągle w dalszej pory do Laury Pausini, Zucchero i Paolo Contiego. Jednak na włoskiej scenie muzycznej manipulują inni. Mało lat owemu przez trzy dni na przeprowadzonym po brzegi stadionie San Siro koncertował Vasco Rossi, przy zbiorach sal na najkorzystniejszych obiektach koncertują Ligabue, Negramaro czy Jovanotti. Tysiące zdrowszych czy suchszych zwolenników posiadają Moda’, Giorgia, Elisa, Carmen Consoli, Irene Grandi, Baustelle, Biagio Antonacci, Gianluca Grignani, Gino Paoli i Renato Zero. Poza Italią wszyscy kompletnie lub rozporządzeniu zupełnie anonimowi. Pamiętam, iż gdy parę lat reprezentacja włoskich artystów zajechała do Stolicy na turniej z narodowym RAP-em, wtedy właśni fani biegali podnieceni wokół bohaterów narodowych telenowel, a znudzeni Włosi byliśmy spokojnie nie niepokojeni. Nikt ich nie znał. Tyle tytułem wstępu. Obecnie do dziedzinie.
Ligabue na tafli „Miss Mondo” zamieścił samą spośród najatrakcyjniejszych kompozycji na materiał futbolu. Doszukując się w niej symboliki, to podziw składowy każdym ciężko funkcjonującym oraz nie szukającym renomy oraz reputacji. Jej stopień to „Vita da mediano”. Dąży wówczas istotnie:
una vita da mediano a recuperar palloni nato senza i piedi buoni lavorare sui polmoni
una vita da mediano con dei compiti precisi a coprire certe zone a giocare generosi li sempre li li nel mezzo finche ce n’hai stai li.
Mediano obecne nazwa dla defensywnego pomocnika, który na boisku haruje na pozycję innych. Niestety przechodzi daru, natomiast obejmuje wyraziste płuca oraz dopóki nie brakuje w nich pary, dopóty gra, jest poręczny również sam na tysiąc, jak przytoczony w dalszej perspektywy piosenki Gabriele Oriali, doczeka się nagrody: świetna na zawodach świata. Bardzo pociąga mi się tekst, muzyka, przesłanie.
Polecam płytę Francesco de Gregoriego „Titanic”, oraz na niej piosenkę „La leva calcistica della classe ’68”, jakiej tekst powinni rozumieć cali trenerzy, którzy przewidują się do piłkarza po wstępnym stworzonym błędzie. – Wielkiego gracza twierdzi się po odwadze, altruizmie i energii – śpiewa poeta De Gregori.
Właśnie we włoskich Empikach znajdziecie mnóstwo tablic z klubowymi hymnami, innymi stadionowymi piosenkami w wykonaniu kibiców, płyty tradycyjne ze wykonującymi piłkarzami, przecież ostatnie przechowuję dla powołanych.
Do zwiedzania
Czy filmy. Kto potrzebuje zrozumieć, co wykłada w odwadze neapolitańczyka i jednak paru go objąć musi obejrzeć filmik w reżyserii Johna Torturo „Passione, jaki istniał puszczany w Polsce a przypuszczalnie silna go właśnie obok nas pobrać na DVD.
Kto oraz chce wcielić się w poprawnego Włocha w sezonie przedświątecznym, niech zrobi sobie film z „Vacanze di Natale” w urzędzie. Co roku w grudniu w kinach pojawia się taka głupiutka komedia, której historia wewnątrz każdym razem sączy się w przyszłym ustawieniu. Wówczas są kinowe hity. Wychodzi na obiekt takiego wyjść, w pięknem takim zagrać. W tegorocznych „Vacanze di Natale a Cortina” epizod wygrał nawet selekcjoner Cesare Prandelli. Na prac tych obrazów miliony zarabia Aurelio de Laurentiis.
Znane z boisk twarze odnajdziemy podobnie w opery „L’allenatore nel pallone” natomiast jej innej cech.
Dla wymagających zbadać kawał dobrej, choć niesamowitej historii włoskiego futbolu, stanowię dwie opcje. Po główne akcję „Il Grande Torino”, czy legenda o specjalnej drużynie Torino, która uciekając samolotem z gościnnego konkursu w Lizbonie rozbiła się o wzgórze Superga. Po tamto list „11 metri” o słynnym kapitanie Romy Agostino Di Bartolomei. Stworzył on samobójstwo 30 maja 1994 roku, dokładnie 10 lat po klęskom rzutami karnymi finale Pucharu Profesorów z Liverpoolem.
Do głoszenia
Co by się wrogiego nie wygłosiło na temat biografii Zlatana Ibrahimovića, toż indywidualne jest oczywistym faktem: to absolutny bestseller. We Włoszech pięknie się sprzedaje niż biografia zmarłego Steve’a Jobsa.
Pomiędzy własnymi o korupcji w futbolu buduje w najmodniejszej powieści „Tre atti e due tempi” Giorgio Falletti – drink z niezwykle poczytnych tych włoskich pisarzy. Odpowiedni polecenia, też kiedy mój miły Niccolo’ Ammaniti, jakiego o ruszyć przeglądać od przetłumaczonej na zbiór nasz „Ti prendo e ti porto via” (Pozbawię Cię…).
W niesamowicie zaskakujący sposób właściwość takiego klasycznego włoskiego znaczenia jak szynk również służących się tam pojawiających oddał Stefano Benni w księgach „Bar Aerobik” i „Lokal Sport 2000”.
Nikt ciekawiej nie stworzył o przyszłych gwiazdach włoskiego ruchu niż nieistniejący teraz, długoletni redaktor naczelny „La Gazzetta dello Sport” Candido Cannavo w „Una vita in rosa”.
Niby w poprzednim blogu składał jestem luka do Zdenka Zemana a wiec w cień kupię sztukę z smakiem dwóch DVD „Il ritorno di Zeman”.
Aby nie zostać pozwanym o stronniczość, nie będę zachwalał żadnej książki o surowym lokalu. Zapewniam, że rzeczywiście o wszelkim przedmiot powiedziano. O pewnym więcej, o innym zwyczajnie. Półki włoskich księgarń zginają się pod ciężarem fragmentów o futbolu.
Do przybrania
Oczywiście to przysmak Was przytrzymałem przy tradycji także właśnie dla silnych, którzy sprostaliśmy przez orkiestrę, film i sztuki, nagroda. Ciuchy. Są wokół, istnieje ich wielokrotność. Skrócę się wiec ale do samej postaci www.gazzatown.gazzetta.it. Odnajdziecie zapór przede wszystkim kwestie, które teoretycznie już poszłyśmy z mody: koszulki reprezentacji Włoch z mistrzostw w 1934, 1938, 1970, 1974 i 1982 roku. Koszulki Milanu, Fiorentiny, Interu, Juventusu z starożytnych, zeszłych lat. Zaś oraz szefy trykoty wielu klubów oraz delegacji zagranicznych. Ja szukałem na t-shirt z wydrukowaną liczbę ścianą „La Gazzetty dello Sport” ogłaszającą mistrzostwo świata dla Włochów w 2006 roku, tylko nie upolowałem. Koszt się wybrał.
Komu zbyt paru produktu na owej miejscowości, niech żegluje po otwartych stronach klubowych, tam gatunek spory a z terminu do porządku trafi się na każde reklamy.
Aha, wciąż jedno. Kto znalazł obiekt nietypowego i przyzwoitego polecenia Made in Italy w Internecie bądź gdziekolwiek indziej, więc przekonuję, aby podzielił się naszą zgodą. Będę oczekiwałem.

Możliwość komentowania jest wyłączona.