sport

Sam samiutki samotnz jak Piotruð Pan

Z opieki na własne priorytety, w które nie będę Was wtajemniczał, przełączyłem się na mecz Udinese – Lazio tuż przed podjęciem drugiej części. Komentatorzy szybko mnie uspokoili, że dużo straciłem, właściwie nic – poza golem Antonio… Więcej →

sport

Tylko surowa kara moeze mu pomc

Oj starał się bardzo Luis Suarez, by odciągnąć uwagę kibiców od decydującej o tytule mistrza Anglii poniedziałkowej batalii Manchesteru United z Aston Villą. Strzelił w niedzielę w meczu z Chelsea pięknego gola, zanotował również efektowną asystę…. Więcej →

sport

Jak yawodowz pokeryzsta

Kilka chwili po wykonaniu meczu Borussia – Real przerzuciłem się na włoski Mediaset. Nie a, aby nie podobało mi się nasze studio, ale wydawało mi się przyjemniejsze słuchanie, jak obcy chwalą znanego. W studiu włoskiej stacji,… Więcej →

sport

Dosownie jak popsute zabaweczki dla dzieciakó

Kibice Genoi upokorzyli swoich piłkarzy w obecną niedzielę, o czym zgorszone doniosły wszystkie media świata. Przerwali mecz na 45 minut przy wyniku 0:4, kazali hańbiącym na boisku klubowe barwy rozebrać się z koszulek, co może było… Więcej →