koszykówka

To już tysięczne zwycięstwo!

Prowadzący San Antonio Spurs Gregg Popovich został dziewiątym trenerem, który osiągnął granicę tysiąca powodzeń w koszykarskiej lidze NBA. Jego skład zdobył w poniedziałek na wyjeździe drużynę Indiana Pacers 95:93. Goście w ostatniej kwarcie odrobili 14-punktową stratę,… Więcej →

koszykówka

Popisy w NBA

Środowa noc należała do rozgrywających. Najpierw do triumfu zespół Oklahoma City Thunder poprowadził Russell Westbrook, który rzucił 45 problemów oraz prawie w pojedynkę rozprawił się z New Orleans Pelicans. Jego otrzymanie kilka godzin później przebił jednak… Więcej →

Słaby mecz Gortata

Marcin Gortat zdobył tylko cztery artykuły i brał siedem zbiórek, oraz jego Washington Wizards przegrali u siebie z Toronto Raptors 88:92. To trzecia z rzędu porażka Wizards. Gortat rzucił tylko sześć problemów w dwóch ostatnich meczach… Więcej →

Gortat-biegam i nikt mnie nie widzi

Niektóre rzeczy już po prostu nie tworzą na moją korzyść. Biegam po 30 minut w poszczególną a nową ścianę i czuję się czasem niewidzialny – powiedział Gortat przed poniedziałkowym meczem. W dwóch tych spotkaniach polski środkowy… Więcej →