KAMIL KOSOWSKI: WISŁA KRAKÓW MA SZANSĘ NA EUROPEJSKIE PUCHARY

piłka nożna

37-letni były reprezentant Polski Kamil Kosowski dał w domowym ostatnim wywiadzie, że jego oddaniem dobre wpisanie w rundę finałową przez Wisłę Kraków pozwoli jej zdobyć stawiany przed sezonem cel jakim jest awans do europejskich pucharów.
Kamil Kosowski barw krakowskiego klubu bronił dwukrotnie. W głównej drużynie Białej Gwiazdy rozegrał on również 80 spotkań, w jakich strzelił 12 goli oraz zanotował 34 asysty. Wraz z Wisłą Kraków trzykrotnie bawiłeś się ze zdobycia tytułu mistrzowskiego (sezony 2000/2001, 2002/2003 oraz 2007/2008) i dwa razy świętował triumf w Pucharze Polski (2002 oraz 2003 rok).

– Grę Wisły można porównać do minionego miesiąca, gdyż kiedy mówi przysłowie: kwiecień plecień wciąż przeplata trochę zimy, paru lata – stwierdził były piłkarz Białej Gwiazdy cytowany przez oficjalną stronę klubu.

– Krakowska ekipa przedstawiła w kolejce zasadniczej trochę dobrego futbolu, ale także były momenty, gdy ta chodzi czekała nie tak, jakby fani Wisły tego oczekiwali. Oczywiście, była nadzieja na zdobycie lepszej pozycje, jednak to stanowi piłka – kontynuował.

Doświadczony skrzydłowy odniósł się oraz do szans jakie 13-krotny mistrz Polski jest w rozgrywce z drugimi zespołami o start w drugiej edycji europejskich pucharów.

– Daje mi się, iż przy dobrej zabawie pewno się to udać. Szczęście i jest wskazane, a przede wszystkim piłkarze, których korzysta trener Kazimierz Moskal, mają cecha a skoro oni zagrają na prostym stylu oraz wzniosą się na najwyższy stopień, wtedy nie powinno stanowić pasztetu z zabawą w europejskich pucharach – powiedział były gracz hiszpańskiego Cadiz CF.

Możliwość komentowania jest wyłączona.