Legia atakuje Lecha

Czy Bartosz Bereszyński sprawdzi się w Legii? Trudno powiedzieć, ale… Nie wpada dla mnie wątpliwości, iż Legia zaatakowała Lecha na zbycie transferowym. A wówczas zaatakowała na jego podwórku. Podkreśla się również o Aleksandrze Wandzlu, a na mieszkaniu szefa Legii, Bogusława Leśnodorskiego nie wahałbym się pamiętać i o Karolu Linettym.
Jak kochać, to panować! Tyle, że byłoby aktualne pomieszanie z głową. Dawno nie praktykowane. Młodzi, zdolni, podkupieni u kandydata do stopnia. Proste? Genialnie proste. Tymczasem pakowano kasę po świecie – umieszczano na Bałkany, lub do Ameryki Południowej. Zamiast zająć się lokalnym rynkiem. Leśnodorski przeżywa to, co nie znaczy, iż będzie się kierował na świat. Słyszałem, że w weekend odszedł do Londynu, aby oglądać spotkanie Chelsea – Arsenal, a również podyskutować „z możnymi natomiast aktualnymi” w świecie piłki.
Leśnodorski powiedział niedawno: „Instytucja w Legii zatem było moje pragnienie. Teraz kiedy się tutaj znalazłem, toż wybieram przeżyć na ocean lat”. W dostępnej dyskusji z dziennikarzami powiedział, iż oczekuje na analizę swojej pracy po dwóch a pół roku. Nieoficjalnie dotyczy swoim przyjaciołom, że marzył przeżyć i kilkanaście lat. Poczuł „bluesa” – poczuł moc kierowana klubem, który powoduje silne emocje. To iż od razu hasa po podwórku Jacka Rutkowskiego, właściciela Lecha, jest czymś ważnym. Kiedyś Widzew skutecznie zaatakował Ligę Mistrzów, sprowadzając dwóch zainteresowanych tych rozgrywek z Legii – Macieja Szczęsnego oraz Radosława Michalskiego. Gdy Wisła Kraków szła w głowę, Bogusław Cupiał potrafił kupić Kamila Kosowskiego i Macieja Żurawskiego.
A od dużo lat pierwsze polskie kluby szachowały jedne innych wysokimi kwotami odstępnego. Przykład Bereszyńskiego pokazuje, iż można użyć koniec kontraktu. Nota bene wkrótce dokonuje się umowa Linettiego z Lechem, natomiast toż prawdopodobnie najzdolniejszy nastolatek w Polsce. Niezwykle mocne byłoby poznanie Olka Wandzla z Lecha do Legii. Utalentowany bramkarz jest synem Macieja Wandzla, prezesa rady nadzorczej Lecha…
Przez poprzednie biega w własnej piłce wszyscy uciekali z biegiem. Przyszedł Leśnodorski, który wcielał się sklepem oraz uprawnieniem, oraz piłka była dotychczas tylko pasją. Nie akceptuje racji środowiska, które stanowi po nisku słabe. Również trzyma rację! Teraz zasadnicze badanie jest kolejne? Po pierwsze, czy wreszcie kierowana poprzez niego Legia zdobędzie mistrzostwo Polski. Istniał to doskonały stopień dla „wojskowych” od 2006 roku! Po pozostałe na ile Leśnodorski będzie w powstanie przekonać właścicieli, że o z pomysłem zaatakować Ligę Mistrzów. Te polskie naloty na Ligę Ideałów są nieskuteczne z nastoma lat. Tyle, iż od mało lat przeistoczyła się reguła awansu. Teraz ulicę do Ligi Mistrzów zamykają nam takie zespoły, jak Sparta Praga, APOEL Nikozja, czy ostatnio Helsingborgs.

Możliwość komentowania jest wyłączona.