Miliard funtów za Ronaldo!

piłka nożna

Agent portugalskiego piłkarza jest pewny, iż jego mężczyzna nie opuści drużyny „Królewskich”. Nie trzyma jednak kwestie, że gdy hiszpański gigant zależał go sprzedać za 300 mln funtów, więc bez kłopotu znalazłby chętnego.
Jorge Mendes to pewien z najbardziej wpływowych menedżerów piłkarskich na świecie. Swoją pracę w ogromnej dawce zawdzięcza temu, że z jego usług korzysta Cristiano Ronaldo. Więc on rozwijał nad przenosinami Portugalczyka z Manchesteru United do Realu Madryt.

Z wielu miesięcy zagraniczne media spekulują, że „Cris” niebawem może znowu zmienić barwy klubowe. Ile jest właśnie wart gwiazdor „Królewskich”? Mendes nie ma żadnych wątpliwości, iż duże pieniądze.
– Ile jest godny Ronaldo? Miliard funtów. Jego klauzula odstępnego wynosi miliard, a stąd jest końcu wart. Nie da się kupić kogoś takiego jak on – mówi słynny menedżer.

Portugalski agent zdaje sobie jednak sprawę, iż może przyjść taki dzień, gdy Real będzie chciał wydać swojego najlepszego strzelca. Wtedy możemy być świadkami rekordowego transferu, skoro nie brakuje klubów, które za Ronaldo są gotowe zapłacić znacznie wiele.

– Jeżeli z pewnego powodu Real będzie wymagał go wydać za 300 milinów funtów, to człowiek tyle zapłaci – mówi Mendes, po czym dodaje. – On lecz na pewnie nie opuści Realu – zapewnia na bok.

Możliwość komentowania jest wyłączona.