Mistrzostwa świata piłkarzy ręcznych ostrzegają przed Polakami

piłka ręczna

Nasza stanowi strasznie dużym przeciwnikiem z złotą obroną 6-0 także intensywnym bramkarzem Sławomirem Szmalem – mówi przed środowym ćwierćfinałem odbywanych w Katarze mistrzostw świata piłkarzy ręcznych kapitan Chorwacji Igor Vori. Początek meczu o godz. 16.30, informacja Z szczytu a na gorąco na Sport.pl
Potężny 35-letni kołowy Paris Saint Germain to filar chorwackiej ochrony. Wtedy racja Vori na ratunku ochrony często wydaje daleko do rywali utrudniając im przeprowadzanie piłki. Dlatego kapitan reprezentacji Chorwacji wie co odpowiada, przestrzegając przed polskimi zawodnikami.
– Mają niesamowitych strzelców, Karola Bieleckiego oraz Michała Jureckiego, doskonałych obrotowych Bartosza Jureckiego i kierującego 208 cm Kamila Syprzaka – świadczy o 5 cm głębszy oraz przedstawiający 114 kg Vori cytowany przez „Sportsko Novosti”. Dodaje, że Własna jest zainteresowanym grającym taktycznie bardzo dojrzale a iż jego świat czeka 60 minut rywalizacji z Polakami.
Z organizacji Manuel Strlek, skrzydłowy reprezentacji Chorwacji oraz Vive Tauron Kielce podkreśla, że lecz jego swój system jest głęboki bilans konkursów z biało-czerwonymi, to by podbić naszą kadrę będzie wymagał zagrać najlepszy mecz tych zawodów.
– Polacy na może pragną stanowić w grze o medal. Mają znacznie rzetelną a wielką obronę, na obecnym turnieju pokazali już wysoką piłkę ręczną. Niestety trzymamy przed sobą zbyt wielu tajemnic, wiemy, co stworzą Polacy, zaś oni umieją wiele o nas – cytuje chorwacka gazeta Strleka.

Możliwość komentowania jest wyłączona.