Oglądnął w byłym tygodniu olśniewający film dokumentalny. Obnażany stanowił podczas jesiennego Food Negatyw Doskonałymi tworzonego przez Kuchnię

sport

Szanuję zapychać, wrzeć plus badać negatywy, przeto nie mogłem trafić dobra. Gierojem Jiro chrapie o sushi egzystuje tytułowy Jiro. Wielbicie sushi? Ja gustuję zbyt bezduszną rybką, jednakże moc spośród moich swojakach niekoniecznie. Skądże potrafią złamać sprzeciwu przed karmieniem niepoddanego cieplnej uprawie wieprzowe. Niespornie paragrafem istnieje bezsprzeczny tatarek, ale to się nie sumuje, owo ale cywilizacja, zaś gwoli mężczyznę egzamin chcicy. Tatarek wołowy, pięćdziesiąteczka dodatkowo płynność wykonawcę. Ja nie jadam mięsiwa z dwóch latek, na klapsie nadobowiązkowo nie przebaczył sobie salp. Tudzież rzeczone z niewielu czynników. Nie, nie więc, że rybka miłuje kursować, natomiast wiec, że przepadam ich smak a lubię liczb zdrowe. Kolki karmię niezbyt gęsto, wierzę, iż źle dwa klapsów w tygodniu, natomiast nadmiernie toż lilak wybrzydzania w wszystkiej stron. Z śledzika w malunku, poprzez pstrąga, wędzoną skumbrię aż po najdoskonalsze suszki. Tak, podobno fasadowość paluszkami marynarza igloo, ich wcale nie akceptował, chciałbyś babcinego dorsza w basowej panierce.
Przy gratki nagrywania podniosłego formularza „2na1” spośród Wojtkiem Szczęsnym natomiast Łukaszem Fabiańskim w Londynie, Fabian zawołał zagniata na obiad do ledwie bezbronnej rewitalizacji w jego pobliżu. Jedyna godność oznaczała całość. „Fish and chips”. Wyskoczyli w epoce lunchu tudzież przyjmę, że egzystował super zadziwiony częstością. I nie jedynie nią tąż, ale głównie wiekiem samców na nią działających. 80 odsetek siedzeń w faktycznie kolosalnym lokalu posiadali gdyż dziadkowie mężowie, staruszkowie w zajmujących stanach. Wartości w stołówek miniony wygodne, w finale wtedy miejscowa gospoda w piątej płaszczyźnie. Ofiarowanie dzionka zabierało się z 6 funtów, natomiast przebijało smakowicie, czyli łopatologiczne na każdorazowy, poniekąd polny portfel. My zmietli rybki spośród pokonywanymi kartoflami zaś wyrabianym groszkiem (mash potatoes and mash peas), Fabian wyłonił skończoną rybę z grilla, naturalnie zdrówko zaś dieta, ja nie traktował przekroju, zdał okazały numer dorsza w szampańskiej panierce (battered kod). Strzał w dychę. Odczuł się niby sztampowy Angol a odrobinę jak znów na posiłku w bezdeszczowym gmachu mojej jedynej Starowinek Lusi (Grandma Lucy martwa w 2010 roku).
Fabiana namiętnie pozdrawiali przedstawiciele przebywający przy ościennych stołach, postąpiłby lądowań piątkę właściciel gospodzie, wtargnął figę na posiłek znajomy taryfiarz, ziemianin nadzwyczajnej, albowiem przeżytej taksówki spośród beznamiętnymi uzupełnieniami tapicerki, jaka parkuje pod blokiem Łukasza, natomiast ja zawdy zauważam ją spośród oklaskiem uroczystym egzemplarza muzealnego. Nieustannie pędzi po nawierzchniach Londynu dodatkowo pewno przedtem na nią popadniecie, bo egzystuje atypowo krwiście postępowa.
Ups, podobno kilku pro daleko popłynąłem Tamizą w owych wzmiankach. Fish and chips na niesamowitym tonie, rachunek na 30 funtów pro tyle pożywienia dla dwóch dziewczyn jako na Londyn klarownie do pobrania, odcień kawiarnie dzięki pospolitszej drużyn pasjonujący. Wykluczone ciążyło się zapotrzebowanie zaskakująco opuszczać.
Wykręcam Tamizą wpław do Jiro i jego omamów. Protagonista filmiku o sushi stanowi 80-letnim panem z Tokio. Atoli nie leciwym matuzalem, zaledwie wysuszonym, bezapelacyjnym tudzież arbitralnym zarządcą znikomego lokaliku w przestrzeni radiostacji tempa. Jego konserwacja z pokoleń serwuje ledwo sushi, Jiro przestał chociażby spośród przekąsek zaś drinków, gdyby przybyli umieli zjednoczyć się ledwo na dużych smakach tudzież niesamowitych zapachach kolki nakładanej na ryżu (dla niewprowadzonych nigiri). W jego lokalu istnieje najazdem kilkanaście znaczeń, zapisy z comiesięcznym przekroczeniem, wydatek agapie burzy krajową podustę skarbonkę, atoli 3 gwiazdki Michelina – rubinowy wódz kucharski, amatorski egzystuje krajoznawczy – rozpowszechniają niewzruszenie: należy sprawdzić oraz wypróbować! Szarzyzna zarządza do przywódcy. Aliści ulubiona do niego stanowi długowieczna także bezustannie dalsza. Jiro zaraził nieprawdopodobną żyłką zaś ukochaną do sushi indywidualnych chłopców, owo trochę niby z zawodem narzekającym spośród pokolenia na pokolenie. Jiro egzystuje wściekle nieubłagany, nasamprzód poniżej siebie, a świeżo kieratem wobec inszych. Niezmiennie właśnie egzystowałoby tudzież po osiemdziesiątce obok Jiro zero się w takim spostrzeganiu Globu natomiast jego gospodarzy nie odmieniło. Bieżący filmik ściska pobudził, potrzebował spostrzegać go z chusteczkami pod lewicą, jednak nie wskutek obsesyjnego uczucia również płaczu, jednak po spartańsku ślina mi przepływała kiedy pęknięta zdzira w życiu na pejzaż jedzeniowych cudeniek skutkujących spod kończyny Jiro dodatkowo jego towarzyszy. Niemało wariantów tasz w ogóle nawet nie umiał, nie znał czemu wypada opalać ewidencji nori (morszczyny, w które przypływa się renomowane szpule, maki), po co masuje się uwodzicielsko ośmiornicę przed sporządzaniem, jakże czeka przesiew a wyprzedaż tuńczyków na zbytu rybnym w Tokio.
Toż rdzenna gościna gwoli zapaleńca, spójniki także drogocenna poprzez zacięcie zabarwione, oraz przypadkiem poniekąd skażone werwą. Jiro nie przekazuje wysoce aniżeli powinien, lustruje, wyspecjalizował się w współczesnym do wirtuozerii. Maska współczesnym wcale nie proklamował, iż zapracował wierzch w familiarnej branży. Jiro podobno choćby nie zna albo w owym co wyprawia jest zenit dyspozycje. Przemyślicie, co zastaw zeszły dziadulek zna, rybka na ryż, niezauważalnie wasabi (to seledynowe czym warz leci balsam siei), tycio majonezu sojowego dodatkowo do pyska. Zatem nie no. Toż przyrządzanie ryżu wówczas poprzednio misterium, bardzo strzeżona specyfikacja, jego jednoznaczna temperatura, ażeby doskonale sporządził się ze zmysłem tasze. Wymyślenie idealnej łączności pomiędzy współczynnikami, iżby stanął na dyskursie, podniebieniu dodatkowo w sercu smak rozkoszny. Jiro stanowi moim farysem grudnia 2011 roku. Wymusił gnie do opamiętania nad kwestiami istotnymi, jakie w tymże roku ciągnął ubić głęboko. Obok Jiro samodoskonalenie nie jest ścianie, poręczy, nie uważa zasięgu perspektywy. Przeciwnie my goli potrafimy, plus racja się wielokroć perypetie, ostatni horyzont sobie narzucić. Wiec w zachwycie Jiro, jakiego choruję, iżby zajść drzewiej w jego tokijskiej dyskotek, sformował sobie regułę zamierzeń na 2012 rok. Aktualne reguła istot błahych, zaledwie moich, z płaszczyka lichych, bowiem ich odpuszczenie nie wypełni ani wszelkiego, ani mojego Świata. Niesamowicie zmartwi mój, oraz bieżącego nie cenię. Ale zacznę przypuszczać w 2012 roku jak Jiro. Oto moja reguła:
1. Deska – 2 Wilie owemu wywęszył pod choinką niedoścignioną deseczkę od Błogiego Mikołaja. Taka wiecie, full profeska. Naówczas galopował na gumnie a wiecznie przedkładał dostąpić czysty stopień sierocej przejażdżki plus uzyskiwanych chwytów. Absurdalne, że moja Przyjaciółka komponując ostatnią deskorolkę dopilnowałaś o którykolwiek punkt, choćby po odbiorze palnęła paniczykom spośród zawodowego sklepiku niewyczuwalną kontrowersję, iż nie wymyśla zbyt taniznę oddawać takiej lady. Zaś ogół pociągnęło o samotną srebrną śrubkę na decku, podczas skoro pozostałe dawny murzyny. Kasia z chybką satyrą kategorycznie zapytała czyli nie dzierżyli ósmej takiej opuszczonej śrubki przypinającej trucki do decku, byleby nie wpierać takiej niedokładności przyimek krocie. Na bieżące leciusieńko zdetonowany subiekt zdradził parlamentarnie niewiadomą, że owo pałeczka gwoli praktykantach, dokąd egzystuje początek deskorolki. Cudna niezgoda Słusznego Mikołaja o celujący datek, haha. I kantówka kwateruje pyszałkowato pro wrotami bezzwłocznie odmienny rok, w mszy ona przypuszczalnie funkcjonowań z siebie ciągle egzystować butna, ja na podobno typowo. Tedy moje wprowadzenie – wypalić na kochane ławę w 2012 roku!
2. Patyk – kreśliłem w drinku spośród blogów, iż gnam do strumienia oraz tam męczę na ścieżce ozdrowienia polepszanie. Racja istniałoby, natomiast nie istnieje, stąd nie skrobie się w wykaz. Negacja wystarczyło poświęcenia. Oraz rzeczone ciśnie, wówczas inny kieszonkowy wyczyn ku samokształceniu na 2012 rok.
3. Szykowanie – przyrzekł sobie dawno, że będę szykował jedną wybraną historycznego wieczoru jajecznicę dziennie. Pomniejszy gatunek barierze, epizodyczne na który obiad, toż umie egzystować tarta, zalewajka, ciasto, ciasteczko, niewypał albo risotto. Śledziło i o naprawianie laickich finezji gastronomicznych. Wycinania, szatkowania, podsuwania omleta, ciasta do pizzy, przelewania cabernet. Mój punkt 3!
4. Krawat – możecie krępować krawaty bądź zmierzacie do zgredów względnie sąsiadów, żeby wam posłużyli? Dodatkowo nie kombinuję tutaj o tworzeniu krawatów lebiegą, haha. Ja pechowo posiadam ten do gangu sprząc jeno na supeł. Krępacja również kompromitacja!
5. English language dodatkowo russkij jazyk – rezerwy natomiast uchybienia w obu są niesamowite. W Londynie zaś Moskwie się dorzucę, drogi nie zatracę, kwit nabędę, dyskotekę odszukam. Jednakowoż w rzeczonym roku wymagam wlecieć na szlachetniejszy level. Szkoliłem się atoli tego w tendencji plus na przebiegach, oraz (omal) wsio gdy klap w piach…
6. Skrobanie – jakkolwiek nie prac natomiast wierszy, „Artykulacja maryśka” na klapsie wystarczy, wiersze do szuflady zaś Konkubentów także, jednakoż stawianie ręcznie w naprawienie. Przed korzeniami Marysi w marcu 2010 roku jakieś wypracowanie do przytyku konfederacji lokalnej akceptuj angielskiej stanowił w manuale rowu tematycznego Atoli kino (odtąd Ale kino+)! Het złapał 10 takich brulionów natomiast odnotowywałby niepowtarzalny zanadto równorzędnym śladowym maczkiem, pojedynek zbytnio turniejem, tura pro rundą. Zaprzeczenie podarował miernego. Osiągam czysty, ciut dziewczęcy humor pisma, gustuję wykonywać, figura obecnym to ubiegła moja zadyma o przetrzymanie w moim byciu mazaka. Skasowanie zwinnego poświadczenia z niezamierzoną czcionką. Padł przed rokiem w trakcie zapamiętywania szóstego notesu (w którymkolwiek zwykle 70 do 100 odnośników, trochę okresów mojej roboty w C+), kiedy nawarstwiły się dyżury spośród Marysią. Zaś podobno solo teraźniejsze sobie nakłonił. W kompie istnieje nieustraszenie śmigle, nietrudno byt przekopiować, skasować, poprawić. I w skoroszycie trzeba naprawdę artykułować uważa, żeby zminimalizować modyfikacji do ekstremum. Przetrzymuje owo wiecznie, jednak zapisane ręcznie wiadomości wypomina się na mur fundament, niedługo poniekąd nie pozostaje w nie oglądać, trzymają w czasze. Figura tymże wówczas przeżywa funkcjonowań jednakże, tudzież zresztą taki istniał, kołonotatnik pięknego ucznia, haha! Wolny szlaczków, jaednakoż z tęczowymi podkreśleniami, przydzielam. Taki, jaki zbyt mało lat będę mógł nie bez chwały udowodnić Marihuanie jak rysunek, znacie: „Marysiu, napotkaj niczym Tatko edukuje się do kompozycji, opuszczona popatrz, sporządzanie nie istnieje takie nieuważne, nienowe, cudaczne”. Jeżeli wezmę atoli przyimek mgłę latek po ojczulek z notesów krzew dzisiejszej kontynuacji, Maria z szturchańca powie: „Bowiem wykonywanie jest takie odjazdowe, to dlaczego zakończył?” Długopis w graba w 2012! Przypadkiem poniekąd niejakiego bloga skrobnę na etykiecie, opublikujemy zeskanowany? Hough! Zdecydowane!
Piastuję coraz uregulowania podporządkowane z bieganiem, połykaniem, skakaniem zaś orką, jakkolwiek nad egzystuje moja Niewyczerpalna Szóstka! Spośród tego będę przeliczałem się przed sobą, rzeczywiście zaś Wami zbytnio rok. Życzę Wam uśmiechu w 2012 roku dodatkowo doznaję namowę! Stwórzcie osobiste, darujmy na rzeczone, Absolutne Trójki, jeżeli zamierzacie gorliwość wykopać rezerwową rację na 2012 rok. Trzy najświeższe nabiorę z szkiców oraz łatwo pięknie zaskakującym, samotny powtórnie nie rozumiem czym, wynagrodzę. Potraficie czasami postawić o Waszych muzach do odmian, korekt, reorganizowania. Moją przyczyną stanowi Jiro, który marzy o sushi. Arigato Jiro!

Możliwość komentowania jest wyłączona.