Psychiatra stawia warunki dla sławnego boksera

box

Życie Jermaina Taylora odnalazło się na głębokim zakręcie. Jeszcze niedawno był specjalistą świata, i teraz błaga sędziego, aby uznał mu wyjść na wolność. Więc istnieje jeszcze bardziej prawdopodobne, ale pod rygorystycznymi warunkami, o jakich przedstawia jego psychiatra.
Kilka dni temu zapadła opinia o zwakowaniu pasa IBF w roli średniej, który przylegał do Jermaina Taylora. Wszystko poprzez poważne problemy z założeniem. Amerykanin przybył do więzienia za usiłowanie zabójstwa, a jeszcze zastraszanie bronią.
36-latek za kratami cały okres jest pod kontrolą psychiatry, który ustalił, iż problemy mogą stanowić wynikiem ubocznym uprawiania boksu. Amerykański portal TMZ przyszedł do tego specjalistę oraz dowiedział się, jak prowadzi leczenie. Przedstawia się, że na razie efekty są zadowalające.
– Taylor odkłada się w areszcie jak wielki gentleman. Wydaje mi się, że on rzeczywiście chce zmienić nasze istnienie. Kiedy jest racjonalny plus jest z dala od pistoletów, to nie jest trudny – mówi lekarz zatrzymujący się słynnym bokserem.
„Bad Intentions” podobno na jakimś kroku błaga sędziego, aby pozwolił mu wrócić na wolność. Przygotowywało się, iż nie cierpi na to szans, a Jermaina czeka długa odsiadka, ale pojawiła się nadzieja.
– Ważna go zwolnić z więzienia, ale pod podstawowymi warunkami. Jermain musiałby być pełny okres monitorowany. Do ostatniego dochodzą losowe testy na obecność narkotyków, obowiązek kontynuowania terapii, a ponadto zakaz posiadania broni – tłumaczy psychiatra.
Sędzia jest drogi wypuszczenia byłego mistrza świata na wolność. Na razie jednak zarządził dodatkowe testy, których produkty są być swoje dzisiaj.

Możliwość komentowania jest wyłączona.