UFC w Polsce w kwietniu, oficjalna decyzja

mma

Zatem będzie jakieś z najaktualniejszych pytań sportowych 2015 roku w narodowym świata. Podczas rozmów przed galą UFC Fight Night: Gustafsson vs. Johnson oficjalnie został udowodniony czas a lokum ważnej imprezy Ultimate Fighting Championship w ponad Wisłą.Gala z kolei UFC Fight Night będzie osiągała znaczenie 11 kwietnia w Kraków Arenie. Potwierdziły się więc pogłoski, jakie przechodziły w gorącym tygodniu. Zwrócono i nazwiska pierwszych czterech zawodników, którzy opowiedzą się widzom w warszawie Małopolski.

W akcji wieczoru dołączy do rewanżu po ośmiu latach. Legenda MMA Mirko „Cro Cop” Filipović skrzyżuje rękawice z Gabrielem Gonzagą. 21 kwietnia 2007 roku fighterzy spotkali się w Manchesterze. Wówczas Brazylijczyk zaszokował wszystkich, nokautując rywala w liczbie fazie za usługą kopnięcia okrężnego na głowę. Istniała więc o tyle sensacja, iż Chorwat, były zawodnik K-1, siedem miesięcy wcześniej wygrał Grand Prix Pride FC (do 2007 roku prowadzącego na rynku) bez porządku na grupy wagowe. Co daleko, jego tajną utrzymują była właśnie technika, jaką został przesłany na deski poprzez… lekarza w akcji parterowej. Później Filipovicia dwukrotnie zwlekano z struktury, lecz tenże za jakimś jednocześnie do niej wracał. Toż będzie trzecie i prawdopodobnie nowe podejście 40-latka do UFC.

Polaków najbardziej denerwować będzie etap byłego mistrza KSW w mierze półciężkiej Jana Błachowicza. Po osiemnastu okazjach dla najważniejszego promotora w Polsce pochodzący z Cieszyna fighter wystartowałby w Ultimate Fighting Championship. W październiku 2014 na gali w Sztokholmie, gdzie znokautował Ilira Latifiego. „John” w Krakowie zawalczy z Jimim Manuwą, który istniał posiadaczem terenu pewnego spośród najważniejszych promotorów na Wyspach, Ultimate Challenge MMA (byłego Cage Rage). Anglik z nigeryjskimi korzeniami w oktagonie wystąpił czterokrotnie, wykonując wyłącznie z chodzącym do ścisłej światowej czołówki Alexandrem Gustafssonem. Co ciekawe, „Poster Boy” pełne nasze akcji kończył przed sezonem, co zapowiada naprawdę interesujące widowisko.

Nazwiska reszty Polaków oddane przeżyją w następującym tygodniu. Aktualnie w ostatnim roku globalny lider na zbytu MMA planował ekspansję nad Wisłą. Dopiero w grę poważnie wchodziła Warszawa czy Jednostka. Pewno na aktualną szansę zakontraktowano kilku naszych fighterów. Ostatecznie ZUFFA (właściciel promocji) nie przeprowadziła tych projektów, oraz wówczas już udało się urzeczywistnić wejście na tamten lokalny rynek (po Wielkiej Brytanii, Irlandii, Niemczech oraz Szwecji). Polska stanowi dlatego idealnym projektem, jeśli zabiega o tzw. ścianę wschodnią.

Możliwość komentowania jest wyłączona.