Vuleta a Espana zostanie już na długo w Eurosporcie

kolarstwo

Eurosport przedłużył koncesję na prawna do transmisji z jakiegoś z trzech najważniejszych w okresie kolarskim wyścigów wieloetapowych Vuelta a Espana. Eurosport dał sobie pełnię praw telewizyjnych oraz cyfrowych do bieżącego doświadczenia do 2020 roku.Umowa została odnowiona za pośrednictwem EBU w następstwie przetargu oraz skupia wszystkie 54 państwa Europy i basenu Morza Śródziemnego, w których otwarty jest kanał Eurosport. Grupa zagwarantowała sobie również dobra do wyłączności z transmisji z wyścigu w Polsce, Niemczech, we Francji, Włoszech dodatkowo w Prawdziwej Brytanii.
Wiadomości na gorąco z Vuelta a Espana poprzez następne lata będą więcej przebywać na antenie kanału Eurosport, który widzowie mogą więcej działać w konstrukcjach usługi Eurosport Player przez komputery stacjonarne, urządzenia przenośne, tablety oraz telewizory z dostępem do Internetu.
Umowa wzmacnia status kanału Eurosport jako czołowego nadawcy kolarstwa, którego oferta mająca ponad 40 wyścigów w jakimś sezonie nie ma sobie doskonałych na sektora w szczycie tej sfery. Szkoła nie tylko jest prawa do drodze z trzech Wielkich Wyścigów sezonu, ale prowadzi również doskonałe jednodniowe klasyki i liczne wyścigi wieloetapowe. Cały czas transmisji z kolarstwa w kanałach Eurosport i Eurosport 2 co roku przekracza 1800 godzin informacji na gorąco.
– W owym roku Eurosport będzie mówił wyścig Vuelta oraz Espana teraz po raz dwudziesty, tym ciężko napawa mnie fakt, że potrafię teraz oświadczyć o przedłużeniu naszej współpracy do 2020 r. Vuelta a Espana oraz kolarstwo w ogóle są cechą polskiego DNA, oraz w 2014 r. aż 100 milionów widzów w Europie oglądało wysiłek na najwyższym światowym okresie na antenie naszych kanałów. Jesteśmy godni z aktualnego, że nieustannie podajemy to obszerne sportowe wydarzenie naszym widzom i w ów podejście utrzymujemy jego dalszy rozwój – komentuje dyrektor zarządzający kadry Eurosport Jean-Thierry Augustin.

Możliwość komentowania jest wyłączona.