W obiegowej opinii polscy piłkarze są tępi

sport

W obiegowej opinii polscy piłkarze są tępi, gnuśni oraz niedouczeni. I bogaci. Bardzo różni. Żurawski jako ważny zarabiał milion przyjemnych i to kolejnych, i było zatem niemało lat temu. Naturalni są tak niepomiernie, iż gdy postępując w Radiu Kolor wezwałem do audycji Maćka Sczczęsnego to kupił premię. Dlaczego? Już tłumaczę. Stara wtedy audycja w jakiej przeciętni wszyscy (istniałoby to jeszcze 20 lat temu również zrozumienie celebryty było więc nieznane) traciliśmy swoje drogie kawałki. Wielu wspaniałych plus szanowanych poprzez godzinę zajmowałoby się w DJ’a i wykonywało oklepane numery okraszając je znanymi zapowiedziami. Tymczasem Szczęśniak przyniósł super płyty i doskonałym językiem opowiadał o muzyce którą nie tylko lubi, tylko na jakiej się też zna. Tak zwana „góra“ istniała w szoku oraz sypnęła premią, bowiem w morzu piłkarskiej głupoty pojawił się wyjątek. Szkoda tylko, iż Maciek przyszedł do radia dobrym autem także w atrakcyjnych ciuchach, ponieważ potwierdziło to zdanie, iż kopacz dwunożny robi wszystko dla szmalu. Co drugiego taki pisarz. On jest twórcą, człowiekiem miłym oraz pięknie po polsku mówiącym. Autor to dobrze niż ksiądz i nauczyciel razem wielcy. Pani Kaja Malanowska (pisarka, ponieważ napisała już trzy książki) z ostatnim stereotypem walczy równie zacięcie co erudyta Szczęsny, mecenas Bednarz, kominiarz oraz metod Śrutwa. Walczy wysoce niż fotografik Łapiński, poseł Kucharski, społecznik Kosecki oraz inwestor Gęsior. Pisarka (czy pisarzem jest wszystek kto da trzy książki?) zasłynęła z złego wpisu na facebooku, który szybko powieliła Gazeta.pl

„6 800 złotych. Tyle za 16 miesięcy mojej wielkiej pracy. Wiem, że wkurwiające jest wylewanie frustracji na FB, a mam ochotę strzelić sobie w łeb. PIERDOLĘ TO, pierdolę pisanie, pierdolę wszystko. GÓWNO< GÓWNO< GÓWNO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! I piękno tam tego… pozdrawiam rynek czytelniczy”.

Jak jest rozgrywany mecz bez publiki oraz głos się niesie po stadionie to niestety znaleźć takiego perłopława mowy polskiej! Nawet słynna „dyskusja“ Dicksona Choto z Janem Muchą nie była naprawdę esencjonalna. Oczywiście Dickson i Janek dostają dodatkowe punkty za pochodzenie i osiągają po wsze etapy w klasy „najwulgarniejszy dialog zimbabwiańsko-słowacki w stylu polskim“, jednakże w klas open są za panią Kają. Za pisarką są, nauczycielką i biolożką, bo Pani Kaja ma inny doktorat z biologii, uczy w znacznej szkole i pisarką jest. To wskazuje jak nisko futbol upadł, ponieważ chociażby w klasy bluzg gracze reprezentujący naszą Ekstraklasę są niedoskonali. Za to właściwie zarabiają. Z pewnością lepiej. Tak się przynajmniej Pani Kai, oraz panu, gościowi i kobiecie, czyli społeczeństwu wydaje. Rzeczywistość jest nieefektownie inna. Średnia piłkarza jest żałośnie niska, jest zero-przecinkowa, wręcz żadna. Bajecznie zarabiają tylko krezusi w najznaczniejszych klubach, a w piłkę o problemy, o właściwy nastrój o szansę na jutro grają dziesiątki tysięcy. Większość piłkarzy to amatorzy. Amatorzy, albo słabo zarabiający mężczyźni z małych klubów, taka jest fakt. Tylko młody i niedoinformowany człowiek sądzi, że piłkarz = wielki szmal. Podobnie jest z pisarzami. Jedni zarabiają dużo, baaaardzo morze również wtedy nie przemęczając się, pijąc nałogowo, a nawet narkotyzując się. Inni pracują ciężko, piszą po wszystkich dniach oraz modlą się żeby ktoś ich dał. Pisarz toż jakże piłkarz bardzo fajny zawód, ale za jego ćwiczenie nie zawsze dobrze płacą. Natomiast nie istnieje obecne przyczyna publiczności, czytelników oraz układu. Tyle podobieństw, ponieważ cała reszta to zaledwie różnice, bo w pewnym tonie jest rzeczenie piłkarzowi że jest nieudany i gdy mu się nie podoba więc potrafi pracować na mieszkanie machając łopatą. Powiedzenie tego tegoż autorowi byłoby skandalem, ale napisanie poprzez pisarza „PIERDOLĘ TO, pierdolę pisanie, pierdolę wszystko” życzliwi społecznicy oraz krytycy uznają za wysoki głos sprzeciwu lub twórczą kreację.

Możliwość komentowania jest wyłączona.