Wiceprezes PZPS w szpitalu

sport

Wiceprezes Polskiego Związku Piłki Siatkowej Artur P. trafił do szpitala z założeniem zawału – poinformowało Radio Zet. Działacz od połowy listopada uczestniczy w areszcie, gdyż jest zakazanym w aferze korupcyjnej.

O tym, iż wiceprezes Naszego Związku Piłki Siatkowej, występujący w areszcie Artur P. trafił do szpitala jego obrońcy dowiedzieli się przypadkowo. Jak powiedział Radiu Zet adwokat Mirosław Pietrzak sprawa poszła na jaw jak we wtorek drink z mecenasów wybrał się do aresztu na spotkanie. Wykazałoby się, iż jego mężczyzny nie ma.

Nic o pogorszeniu stanu mężczyznę nie wiedziała dodatkowo jego żona. W środę posiada ona – za pośrednictwem mediów – apelować do prokuratury o rozwiązanie obecnej spraw.

Były stary PZPS Mirosław P. dodatkowo jego doskonały zastępca Artur P. zostali zablokowani przez CBA w połowie listopada. Obaj mieli bowiem przyjąć łapówki o łącznej sumie prawie miliona dobrych od szefa jednej z osobnych firm ochroniarskich Cezarego P. w zmian za to, że pozostała ona powołana do pomoce i bezpieczeństwa mistrzostw świata.

Prokuratura dała im zarzuty, a 15 listopada sąd zdecydował o ich trzymiesięcznym aresztowaniu. W poprzedni czwartek zostało ono przedłużone o kolejne trzy miesiące. Za wspomniane czyny grozi im kara do 12 lat pozbawienia wolności.

Możliwość komentowania jest wyłączona.