Włodarczyk niczym gwiazda z filmu

box

Krzysztof Włodarczyk pokazał wysoką klasę podczas meczu z Rachimem Czakijewem. Można aby mu pamiętać, że poprzez prawie wszą grę był niemiłosiernie oklepywany przez Rosjanina oraz oczywiście znajdzie się wielu, którzy wybiorą oczywiście taką drogę, można żeby się zastanawiać czyja ręka powędrowała żeby w głowę w geście triumfu, gdyby nie dołączyło do nokautu, czy to obowiązywałaby niepisana prawda o konieczności znokautowania aktualnego specjalistę w charakteru przechwycenia mu mistrzowskiego pasa natomiast nie bierze się prawa ani zajmować mu honorów ani sensu myśleć tych kwestii z określonej przyczyny – Zwycięzców się nie sądzi.

Włodarczykowi po tej okazji mogła jedynie powiększyć się rzesza fanów. Jego wola akcji i silna determinacja zadziwiła miłośników boksu na wszelkim świecie. Gdzieś już ale to znajdowali. W filmach! Tak za takie sceny kochamy przecież filmy o nowej maści wojownikach. Jean-Claude Van Damme, Sylvester Stallone, Eric Roberts także wielu nowych, dobrze nam wielkich, goszczących często na ekranach naszych odbiorników, rozkochali w sobie widzów tym, co wczoraj na ringu zrobił te Bardzo. Wstawał oraz znokautował faworyzowanego rywala po wcześniejszym upadku. Pewno nie istniałoby obecne aż tak piękne gdy w filmach, w spokoju Włodarczyk nie musiał konkurować ze złamaną nogą albo oślepiony piaskiem ale ważną różnicą istnieje zatem, iż pojedynek z Czakijewem był otwarty i wszystkie walki ww aktorów, były właśnie świetnie odegranymi przez nich historiami.

Mamy mistrza świata! W słabości polskich zawodników zawodowo wykorzystujących się boksem mamy ostatnio dostatek. Wśród nich istnieje jedyny diament, od którego właśnie Witalij Kliczko ma dłużej w mieniu mistrzowski tytuł federacji WBC. Stanowi nim Krzysztof Włodarczyk.

Możliwość komentowania jest wyłączona.