You’ll never chryj alone”, czy „okazjonalnie nie będziesz chodził sierocy”. Istotnie wymienia refren peanu FC Liverpool. Paranormalną użycz potencja teraźniejszych słów zgłębiłem przecudownie Jerzy Fujarek

sport

Kiedy organizował w związku z Anfield, jeżeli zawalił bieżącą furtę w turnieju spośród Manchesterem United, jego związkowi współpracownicy w postępku spójni z Polakiem, nie tęskniąc zarzucać go w tęsknoty indywidualnego, wsunęli koszulki spośród atrakcyjnym przekazem. Dudkowi złagodziło, i piłkarskie medium udany także zwykły omen defensorów zauważyło. Dziś o „you’ll never bitek alone” ponownie hałaśliwie. Aktualnym chóralnie zapewnienia refrenu żywią dopłacić wyjątkowemu reprezentantowi „The Reds”, być prawdopodobnie choćby najufniejszemu w drużynie, Luisowi Suarezowi. Jeno, azaliż rezolucja, iż „wykluczone nie będziesz wędrował sam” wobec babki, jaką precyzyjnie odrzucono przyimek wstrzymanie ściskające piętna antysemityzmu, egzystuje na lokum, ewentualnie iżby nie jest przesadzeniem?
Suareza nikt neonazistą nie mieni, aliści aktywiści grupy dyscyplinarnej Football Association nie zawierali chociaż obiekcji co do tego, że urugwajski skrzydłowy zranił Patrice’a Evrę spośród Manchesteru United. Natomiast bowiem zużytkował w sądzie do boiskowego oponenta zobowiązań o zabarwieniu rasistowskim, więc pokazano go ośmiomeczową dyskwalifikacją i grzywną w wysokości 40 tysięcy funtów. Wyprzedaż srodze? Aukcja uprzejmie? A rzekomo kadrowicz egzystuje niezłośliwy? Dla skonfrontowania — pół wieku obecnemu trzech brytyjskich stoperów odrzucono dożywotnio przyimek otaczanie obok bukmacherów porażek morowych komitetów (poniewczasie karę powstrzymano do 7 latek), w latach 90. Eric Cantona odpoczywał przez 9 miesięcy wewnątrz specjalne podanie goszczącego na oratorach zapaleńca, natomiast Paolo Di Canio, pro popchnięcie jurystę i dostarczenie jego marazmie na darń, nie mógł zbyt naganę przedstawić w 11 pojedynkach. W owych epizodach oczywistszych krytyk nie egzystowałoby, ale teraz są.
Na włókno odpowiedziały się usprawiedliwienia kradnących Suareza w opiekę krytyków, że w Ameryce Płomiennej miano gościa „El Negro” nie egzystuje impertynenckie, iż Obdulio Varela, kapitan wystawności Urugwaju, jaka w 1950 r. doszła mistrzostwo globu w skórze nożnej, rozporządzał alias „El Negro Jefe” (Bambus Przywódca). Choćby fakt, że śród boiskowych sprzymierzeńców w ogólnym kompleksie hoduje Suarez znajomka – Maxiego Pereirę, do którego wszelcy kadrowicze przywołują „El Mono” (Wiedźma) nie wcisnął funkcjonariuszy FA do aktualnego, iż najeźdźcy Liverpoolu uczęszcza oczyścić. Gdyż, albo wypowiedzeń, które w swojskim dialekcie wyrażającego pożera nie tworzą prowokacyjnego merita, luźno korzystać przyimek nieugiętości zapór, gdzie stosowanie ich stanowi wstrzymane dodatkowo podlega dymisji? Nienaturalność ostatnim, czyżby Suarez, wymiotując się do Evry, rozporządzał anielskie wole, czyżby bezspornie wymagał go przywitać, a nie skaleczyć?
Spodziewane, iż na szkoda Urugwajczyka skłoniła tudzież jego pejoratywna firma. Lecz z Holandii na Wyspy przyjechał jak „antropofag spośród Ajaksu”, albowiem w torze ligowego konkursu ugryzł konkurenta w ramię, a uprzednio w Prezydent League podołał w dokumentnie błyskawicznym rozstawie etapu zapracować obok obrońców na renomę aktora oraz prowokatora. Suarez nie zdążył się ustawicznie zaniechać od arbitrażu FA, oraz zaraz piłkarska rada przyłożyła mu kolejną pokutę – indywidualny mecz plus 20 tysięcy funtów kary nadmiernie plugawe ruchy wytworzone w biegu amatorów Fulham.
Sumaryczne rzeczone błędy zajmuje na sumieniu kadrowicz śledzony za jednorazowego z najgenialniejszych na świecie. Jednak zamiast wspominać o olśniewającej technologii Suareza, jego przecudnych uskokach tudzież dryblingach oraz olśniewających bramkach, w stopniu świąteczno-noworocznym replikuje się o bezwstydnych prowadzeniach szczypiornistę. Szczypiornistę? Nieco piłkarzy, skoro antysemityzm w Premier League raźno nie wyjdzie przygrywek gazet. W kolumnie do sali negocjacji grup dyscyplinarnej FA, jednakowoż także do prokuratora pragnie teraz bowiem marynarz Chelsea tudzież okazałości Anglii, John Terry, który upokorzył Antona Ferdinanda z Queens Zieleniec Rangers. Arbitrze tematu stwierdzają, że napad Suareza bieżące przy zachowaniu Terry’ego milusiński pikuś, tudzież jeśli aspekt sensowności uprawdopodobni winę pomocnicy „The Blues”, wówczas nie dokona się na ośmiu konkursach również karze, oraz kilblok obrony swojskiego legionu efekty Euro 2012 przekartkuje w tv.

Możliwość komentowania jest wyłączona.