Z powodu problemów czeskiej ekstraklasy siatkarzy, musiał zagrać 49-letni trener

siatkówka

Żyjący w czeskiej ekstraklasie siatkarzy zespół Euro Sitex Przybram jest konkretne problemy kadrowe. W rezultacie kłopotów dobrych oraz zdrowotnych w minionym meczu ligowym na boisku pojawił się 49-letni trener Rene Dvorak.

– Ostatni tydzień był najważniejszym w wszystkim okresie. Ośmiu zawodników było chorych. Z powodu kłopotów finansowych klub wcześniej już dał wszystkim siatkarzom wolną rękę w poszukiwaniu nowego klubu przed zakończeniem okresu transferowego, z czego skorzystało czterech chłopaków – wyliczał Dvorak.

W wyjazdowym spotkaniu z SK Volejbal Uście nad Łabą z potrzeby wpadłem na boisko jako rezerwowy i postawił na rozegraniu. Jego skład wygrał 3:2.

– Wciąż jesteśmy nadzieję na dokończenie czasu z honorem. Że uda nam się dążyć do fazy play off. Prawie rok temu – także w konkursie z SK Volejbal – również pojawiłem się na boisku. To lecz nie jest żadna reguła, tylko zdecydowanie konieczność. Niedługo wyjaśni się coś dużo odnośnie naszych problemów finansowych, ale to nic nadzwyczajnego. W ostatnich czasach nigdzie nie jest wystarczająco dużo pieniędzy – podsumował 49-letni szkoleniowiec.

Możliwość komentowania jest wyłączona.