Zarząd siatkarski rezygnuje po stracie sponsorów

siatkówka

– Mieliśmy ustalone pieniądze do tyłu momentu i możliwość, iż centrum pomoże nas, gdy wywalczymy dla Gorzowa modną Oraz ligę. Niestety, kilku sponsorów wycofało się, budżet się nie spina. Do owego istniejemy zdegustowani podziałem ośrodków publicznych na sport młodzieżowy. Dlatego rezygnujemy, płacimy się do decyzji prezydenta – powiedział Zenon Michałowski, obecnie obecnie były stary siatkarskiego klubu GTPS.
Gorzowscy siatkarze na pewno dokończą fazę pierwszą w pierwszej linii II ligi. GTPS – ten lider tabeli, z jedynie jedną porażką na koncie – w najkrótszą sobotę podejmie drużynę ze Słupska, i później zagra także z grupami z Chełmży i Kołobrzegu. – Co wysoko? Czy drużyna przyjdzie w play-off? Wtedy teraz zapewne będzie w gestii komisarza, którego wyznaczy pan prezydent. Obecny zarząd klubu siatkarskiego w składzie rezygnuje – mówił Zenon Michałowski. – Obecne prędko kilkanaście lat, gdy szli przy siatce z Grzegorzem Drwięgą, byliśmy członkami, prezesami, sponsorami. Ubraliśmy w ów ruch wiele naszych kapitałów, niestety, w aktualnym czasie osiedle nie budziło się naszą wiedzą. Przed ostatnim czasem zabezpieczyliśmy budżet na fajny zespół. Zdecydowaliśmy, iż występujemy o I ligę również na razie tworzymy lidera. 14 zwycięstw na koncie oraz chociaż samą porażkę. Liczyliśmy, iż pokonamy ten rozwój, żebym w aktualny rób zainteresować siatkówką nową konferencję również oryginalnego prezydenta. Niestety, właśnie wycofało się nam mało sponsorów. Musimy odpowiadać, bo dzisiaj nie jesteśmy kredytów, zalegamy zawodnikom jedynie samą wypłatę, jaką na pewno uregulujemy. Wiemy jednak, że bez dodatkowego wsparcia zobowiązania zaczną rosnąć, oraz na współczesne nas nie stać. Wyczekujemy na dowód z miasta, czy kogoś los siatkówki interesuje, bo obecny rozwój oraz po popularna I liga z konkursami na ogromnym okresie oraz telewizją, jaka może wystawiać swoją drużynę oraz Gorzów, to szczerze nie stanowi ostry nakład. Występujemy ponadto do znanych fanów, żebym się skontaktowali z cechem, wsparli nas w tejże daleko dokuczliwej chwili. Przy bliskich dobrych działaniach my też się nie oddalimy od GTPS, bo przecież zostali tutaj dużo serca.
Michałowski poruszył podobnie kwestię podziału miejskich kapitałów na 2015 r. na sport młodzieżowy: – Szkolimy więcej, a środków dostaliśmy mniej. Lub człowiek to sensie, potrafi jakoś racjonalnie wytłumaczyć? Takiego potraktowania się nie spodziewaliśmy, oczywiście jedno jak nie widzimy pewnych zasad podziału pieniędzy. Takie coś bardzo podcina skrzydła, ostatecznie popchnęło nas do woli o rezygnacji.
Po latach niejasnych i szkodliwych decyzji przyjętych przez centrum względem sportowców, powodujących wstydliwą degradację poszczególnych nauk w bliskim mieście, całe otoczenie oczekuje na innowacyjną formę, jaką prezydent Jacek Wójcicki jest ująć w części roku.
Albo pierwszoligowa siatkówka to stanowi niezwykły produkt, na jaki Gorzów oraz całość sponsorów byłoby istnieć? Powtarza się, iż tak. Tym znacznie iż jest owo gałąź, w jakiej Polacy są aktualnymi mistrzami świata. Michałowski oraz Drwięga wiedzieli, że siatkówki nie jest wśród dyscyplin aktualnie sponsorowanych poprzez centrum. Zaryzykowali jednak. Stworzyli dobry, jednak oraz jedzący zespół seniorski a dzisiaj posiadają dylematy. To właściwie koniec? Żeby nie. Na PlusLigę się nie porywamy, ponieważ nas nie stać, jednak Dodatkowo liga, oczywiście wyłącznie przy połączeniu istotnych pieniędzy z sponsorów oraz racjonalnego wsparcia miasta, byłaby w sam raz na efektywny start powrotu do poważnego treningu w Gorzowie. Żadna drużyna ligowa nie może zarabiać często z kapitałów miejskich. Do owego obecnie nie wracajmy i głośno podkreślmy w powstającej strategii.

Możliwość komentowania jest wyłączona.