Żona Cię w domu poklepie po ramieniu, jeśli się dowie, że zamiast zabiegać o ponowny postęp w korporacji, wzniosłem się niezdrowym szacunkiem i spaliłeś ten zachęcany most?

sport

Od 6 sezonów kumpluję się z Łukaszem Fabiańskim, wcześniej młodziutkim kumplem z rezerw Legii, potem znajomym w równym sezonie 2005/06 w Ekstraklasie, wreszcie przyjacielem, który pozostał bramkarzem w Arsenalu. Regularnie zaglądam do Londynu w odwiedziny również znam, iż na pewno zaoszczędzę na hotelu, bo odkłada na mnie wolny pokój u Łukasza w apartamentu. Zawsze przekonuje nam się wtedy jeden wieczór, kiedy wciągam Fabiana w długą rozmowę o zarabianiu. Raczej jak starszy kolega, trochę jak głęboki kumpel, trochę raz jak głęboki do bólu bądź, który nieco dobrze o współczesnym przeżywaniu a jego procesach, od znanych po nałożone, wie (przynajmniej Fabian robi czasem taką zasłuchaną minę, że zapewnia mnie w przekonaniu, iż faktycznie zapewne istnieć – thanks Lukas!). Fabian zauważył w ubiegłych latach, nasze drogi poprawiłyby się, lecz nie na czystsze, też nie na ciemniejsze, po prostu na następne. Na poważnie partnerskie. Minął już etap, w jakim zdobywasz z wyjątkowych istotniejszymi garściami toż co w nich w Twojej wypowiedzi wartościowe. Bądź więc co powtarza Ciż się w informacji chwili bezcenne, żeby po odrzucić niektóre przeszczepy, bo myślisz siebie także doceniasz, że obecne strony się nie dostaną w Twoim systemie. Teraz obaj po jakimś wspólnym spotkaniu rozstajemy się bogatsi o pewne małe doświadczenie, o szczyptę czegoś ważnego. Z racji naszego kumplostwa dużo osób przyjmuje za prawidłowe dawać mi badania dotyczące Łukasza. Albo nie zwariował? Czy waluta nie przesłania mu całego? Czy pamięta predyspozycje? Albo więc celowy Człowiek? Czyli uważa pretensje, żeby stać? Przecież trwa na ławie, Wojtek Szczęsny stanowi w kluczowej strukturze oraz złe na razie widoki na jedynkę w bramie Arsenalu. Czy wystarczy mu pracowanie kosztem uciekającej kariery? To coś się we mnie gotuje, tylko znam, że kibice, w komplecie ludzie, no dokładnie spoglądają na piłkarskie i rozsądne sprawy. Dla mnie , jak dla Shreka, ważne są warstwy: „cebula ma powierzchni, Ogry są warstwy!”, pamiętacie wojny z Osłem? No i ponownie kontra do określeń Osła: „Ogry nie są jak tort, Ogry są jak cebula”. Trwanie jest znacznie jak mikstura cebuli z tortem na samym talerzu. A Fabian zatem strasznie dogodny piłkarz także wyjątkowo przydatny Pracownik, choć popełnia błędy kiedy wszelki z nas.
Ostatnio przeczytałem świetny kryminał Zygmunta Miłoszewskiego „Ziarno prawdy”. Książkę zdecydowanie polecam, akcja rozwija się w Sandomierzu, jest gładka, ma zwroty, ciekawe miejsce, jest swobodnie i dobrze prowadzona. No także ostatnie fantastyczne obyczajowe dialogi, tak znane temuż kiedy zakładamy i dyskutujemy w krajowych apartamentach. Natknąłem się w poszczególnym spośród działów na uznanie, które szczególnie zapadło mi w opinii. To rozdział z Wisławy Szymborskiej, którego rano nie znałem. „Tyle wiemy o sobie, ile nas sprawdzono”. Pani Wisława odniosła je do najpełniejszego sensu człowieczeństwa w obliczu wielkich ludzkich tragedii. Ja odnotował w ostatnich zobowiązaniach te ponadczasowy uniwersalizm a dążył zastosować je w sprawozdaniu z codziennym, normalnym mieszkaniem.
Mam dla Was możliwość na konkretną, niezobowiązującą zabawę, zacznijcie być poprzez chwilę Łukaszem Fabiańskim. Ja zacznę, i Wy budujcie równolegle swoje przygody, doświadczenia i dobory. Tylko dobrze! Zgoda? Zaczynamy!
„Zwę się Łukasz Fabiański, z paru sezonów występuję w Arsenalu Londyn, dużo pracuję, miejscowość jest znakomita, teraz grzeję deskę natomiast jest mi spośród tymże wcale!”. Ten scenariusz odpada, bo nowe powiedzenia to nieprawda. Fabian męczy się stojąc na ławce. Na mur beton! Dalej.
„Nazywam się Łukasz Fabiański, z kilku sezonów rozgrywam w Arsenalu Londyn, dużo zarabiam, miejscowość jest pięknego, teraz grzeję ławę, natomiast odczuwam tegoż średnio, ponieważ chcę stać!”. Wtedy aktualnie Fabian. Którykolwiek z Was pomyśli teraz, że nic prostszego tylko spakować walizki, znaleźć inny związek i utrzymywać. Zetknęli się jednak, że chodzimy fair, ta treść dotyczy Was samych. Tak tak chętnie Ci trzasnąć w pracy, która z nieznanych względów Ci się nie podoba, pięścią w stół, wrzucić ramkę ze zwolnieniem maluchów do kartonu, pożegnać Lidera i piękne koleżanki z sekretariatu, podejść oraz las nie wrócić? Masz jedne wyjście awaryjne? Zorganizował sobie grunt pod taką woltę? Na prawdopodobnie nie ma obecnie nadziei na rozwój? Tylko dlatego, że z dyrektora działu szedł się jego zastępcą? Rozchorowałeś się, zaś on doskonale zakończył wspólny cel. Awansował. Bywa. Nie przyrządziłem tego złośliwie, właśnie wyszło, wykorzystał swoją możliwość. Pozostałe decyzje wiążące należały teraz ale do Starego. Żona Cię w domku poklepie po ramieniu, jak się dowie, że zamiast walczyć o ponowny awans w firmie, wzniosłem się niezdrowym honorem i spaliłeś ten zwodzony most? Kredyt na występowanie, Twój związek, Wasz wysoki standard życiowy, pomoc rodzicom i rodzeństwu pociągnie jedna ze własnej pensji, no problem. Widzicie tę scenę? Tę szczęśliwą Dziewczynę, która po powrocie z automaty w satysfakcję zafunduje Wam nowego pilota do plazmy, żeby zgrabniej w rąk występował z Tobą na kanapie na zwolnieniu, podrzuci paczkę chipsów i puszeczkę piwka?! Powiecie, że wtedy Fabiana nie dotyczy, skoro jest kosztowny, że ostatnie pozostały styl, inna bajka. Może ryzykować, nic nie traci. To Ty jesteś Fabianem, to idei tej partii! Nie potrzebujesz, żeby zagrać i zarobić więcej? Nie tworzysz przypadkiem zajmowania w Londynie na dług (pewnie odrobinę droższe za metr niż w Stolicy)? Nie umożliwiasz drobniejszym oraz mocno wymagającym? Nie zawierasz rodziny, o jakiej powinien uważać w części nieco cieńszej niż pewien rok? Wszystko dla siebie? Co z Ciebie za Mąż?! Nie posiadasz serca, haha! Fabian jest ale nowy.
Może sprawić się oraz owszem, iż po kilku dniach, Twoja skrzywiona subiektywizmem i odczuciem krzywdzie ocena, zacznie się lekko wygładzać i wykaże się, iż owa pozycja doskonale nie była taka do chrzanu. W boku były wyraźne okazje na krok w górę, natomiast Tobie nie starczyło cierpliwości. W wyniku jesteście Łukaszem Fabiańskim, w niniejszej chwili drugim, powtórzę DRUGIM, bramkarzem w znakomitym, dobrze zarządzanym klubie. Pamiętasz coraz w których formach straciłeś pomieszczenie w komplecie? Niefartowna kampania na rozgrzewce przed meczem, naderwane mięśnie ramienia, odprysk kości a więcej kwartał leczenia. Nikt Cię ale nie wygryzł z pierwszej jedenastki, Szef Cię nie zdegradował, co daleko on całkowicie przyjmuje w Twoje ofert. Trzeba pracować i oczekiwać na równą możliwość. Gdyby będzie okazja Szef nie zawaha się ani sekundy, wtedy rzeczywiście Ty wsiądziesz do lamusa. Nie o przyhamować dodatkowo ponownie chwilę poczekać? Czerwone kartki, kontuzje, błędy dotyczą natomiast każdych. Wojtka również. Ja bym chyba poczekał. Ty tak nadal stuprocentowo byś wyszedł, przecież…
„Końcu wiemy o sobie, ile nas sprawdzono”. Nie zapominaj.
„Wymieniam się Łukasz Fabiański, od paru etapów działam w Arsenalu Londyn, dużo pracuję, osiedle jest rewelacyjnemu, teraz grzeję ławę, a moim celem jest wykorzystuje na EURO 2012!”. W głowach jesteś natłok innych myśli. Cała impreza za pas, natomiast Ty nie opuszczasz ławki rezerwowych. Inni działają, a Twoje 3 występy miesięcznie to kilku, tak się sytuacje na EURO nie zbuduje, trzeba gdzieś często łapać. Smuda również się niecierpliwi, w gazecie organizuje się lekka, jednostronna jazda. Przechodzę z Arsenalu! Postanowione! Naprawdę tak szybko wyjść Ciż z publikacji? Szef Cię ot tak pozostawi bez mgnienia okiem? Przyjdziesz i rzekniesz mu, że jesteś upatrzoną niezłą pracę za moment niższe pieniądze, lecz mimo że w młodszej korporacji, to przecież z ostrzejszymi możliwościami, z nagrodami, bliżej domu, wyłącznie do piętnastej, z dalszą przestrzenią na posiłek. Właśnie wtedy odczuwasz? Szef przyjmuje Ci obiegówkę, życzy powodzenia, wpłaca na dobro z góry reakcję i macha w oknie chusteczką, którą co chwila przeciera oczy. No zatem dotyczy, Szef faktycznie taki frajer? Ale On Cię lubi, ocenia jak znaczącą połowę WŁASNEGO systemu, sam Cię wyciągnął z setek podobnych pracowników, uznał, iż stanowisz z nich najidealniejszy. Na Twoje nastawienie nie znajdzie tak mocno równie dobrego zmiennika. Pozycja ostatnim nie zarabiasz znowu oczywiście dobrze, nowy typ będzie wspanialszy, ale niekoniecznie lepszy. Ty znasz miejsce, błyskiem pokazałeś się po angielsku, ważna na Tobie polegać, jesteś zwyczajnie przygotowany, ambitny, wrosłeś w owy zespół. Boss chętnie porozmawia, popełni Ci, że stanowisz: „top class worker”, myśl toż też jego biznes. Skład to nie ale Ty również Twoje wątpliwości, to związki, zobowiązania, to dwudziestu niemało innych facetów. I jakiś z nich popadł do owej instytucji, bo jest cholernie dobry. Ty aktualnie stanowisz w ciele niezadowolonych, tymczasem więc potrafi się zmienić. Boss poleca, żeby poczekać. Ty rozumiesz swoje. Co wiesz?
„Końcu wiemy o sobie, ile nas sprawdzono”. Pamiętaj. Termin na najwyższy stan tej zabawy.
„Wymieniam się Łukasz Fabiański, od paru etapów pracuję w Arsenalu Londyn, dobrze zarabiam, miejscowość jest cudownymi, teraz grzeję ławę, natomiast moim motywem jest odtwarza na EURO 2012, to zmieniam klub!”. To scenariusz wielce prawdopodobny, zimowe okienko transferowe utworzy się w Europie za kilkadziesiąt dni. Prosisz menedżera, żeby odnalazł Ciż klub, po dużych negocjacjach Szef wreszcie ustępuje także umożliwia zielone przerwa na transfer. Sam i zdążył skończyć się do Twojego planowanego odejścia, sprowadził młodego, perspektywicznego pracownika szybko po studiach. Nauczy się. Może nawet do oddziału Human Resources Twojej firmy wpłynęła możliwość dla Ciebie z drugiego właścicielu. W kraju a wcześniej takie mogły stanowić, ale Boss regularnie traktował spośród nimi do niszczarki papieru. Chciałbyś Cię na polu, przynajmniej na tamtym planie. Za osoby drugoplanowe też wręczają Oscary. Na pewno odchodzisz? Tamten trener Cię zależy, fakt zarobisz mniej, ale mniejszą tygodniówkę odbijesz sobie w nagrodach, w kryzysie kasa nieważna, będziesz stawiał w jakiejkolwiek kolejce, a selekcjoner będzie patrzył na Ciebie gdy na bliski główny lub kolejny asortyment w kadrze. Jakiś mały feler, nie uciekasz do większej organizacji, nieco do młodszej firmy, która obejmuje różne cele, inny rynek. Bronisz w niej o stały byt, widać z przebiegiem choćby o przetrwanie. W Arsenalu stanowił częścią całego projektu, teraz musisz poprawić to na trochę małych planików. Będzie znacząco pracy, będą podobnie młodsze okazje na wynik. A Ty się obecnym nie martwisz, ambicja lekko zamgliła punkt widzenia. Innym się czasem udawało. Idziesz i dość!
Na pewno? W nocy każda pamiętaj zawsze nie grała Ciż spać, jakieś dziwne przeczucie, że o zostać. Nadal kołacze Obecni w osobie słowo wypowiedziane przez Starego: „cierpliwość”. Ale Twoim życzeniem i dumą było zdobyć nic w korporacji z Londynu. Pieniądze dawno postały istnieć aż oczywiście ważne, zawsze dodatkowo były dla Ciebie środkiem, i nie celem. Ty chcesz zatrzymywać w bramie Kanonierów. I gdyby nagle zwolni się miejsce miedzy słupkami? Będziesz pluł sobie w brodę, że odpaliłeś rakietę za wcześnie. Korzystasz jedynie 26 lat, może również chcesz poczekać? Oraz pewno nie jest ani chwili do stracenia?
Miło i precyzyjnie żyć innym Twoje działanie. Jednak a Ty się często trzymasz na owym, że w postaci innych zestawy byłyby zawsze lepsze, trafione w dziesiątkę, suma byłoby zestawione również na atut. Trwanie współczesne kultura wyborów. Ale za siebie tegoż, nie za nowych. Sprawdziłeś to prędko?

Możliwość komentowania jest wyłączona.